ویدئو: بازدید مدیران پارک فناوری پردیس از شهرک سلامت اصفهان

بازدید مدیران پارک فناوری پردیس از شهرک سلامت اصفهان-مهر ۱۴۰۲-مجتبی فدائی

در مهرماه ۱۴۰۲ جمعی از مدیران پارک فناوری پردیس تهران با همراهی دکتر مجتبی فدایی از شهرک سلامت اصفهان بازدید کردند.

در ادامه گزارش ویدئویی این بازدید را مشاهده می نمایید:

مجموعه شهرک سلامت اصفهان با رعایت تمامی پروتکل ها و استانداردهای سازمان های اعتباربخشی جهانی با زیر بنایی بیش از سیصد هزار متر مربع در محدوده شهرداری منطقه 10 اصفهان ایجاد گردیده تا تعهد انسان به خالق را به سرانجام برساند.

این مجموعه هم راستا با سیاست های کلان کشور اعم از برنامه چهارم و پنجم توسعه جهت ارتقاء سلامت و اصلاح شاخص های کلان سلامت کشور همسو با برنامه های هزاره سوم سازمان ملل است که در سال 2000 تدوین و به دولتها ابلاغ گردیده، توسط بخش خصوصی در سال 91 شروع و در سال 96 فاز اول آن به بهره برداری رسیده است که با تکمیل بیمارستان با افق تعمیم و گسترش اِلمان های شهر هوشمند در زمینه های بهداشتی و درمانی فعالیت نمایند.

مکان یابی این مجموعه با چشم اندازی زیبا علاوه بر کاهش زمان سفرهای درون شهری ، موجب کاهش ترافیک و معضلات زیست محیطی مرتبط در هسته مرکزی شهر شده است.

طراحی مجموعه از اصول معماری شفابخش نشآت گرفته بطوری که با ایجاد چند “باغ در بام” و اجرای فضای سبز آن بصورت باغ های شفابخش در طبقات و همچنین استفاده از نور طبیعی بعنوان یک عامل غیر مستقیم در درمان ، صلح ، اطمینان و امید به بهبودی را برای بیماران و مراجعه کنندگان به همراه دارد.